TPI 150-128A-J
Stock Available Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
Valmistaja Osa numero:
TPI 150-128A-J
Valmistaja / merkki
Traco Power
Osa Kuvaus:
AC/DC CONVERTER 28V 150W
lomakkeissa:
TPI 150-128A-J(1).pdfTPI 150-128A-J(2).pdfTPI 150-128A-J(3).pdfTPI 150-128A-J(4).pdf
Lyijytön tila / RoHS-tila:
Varastojen kunto:
Uusi alkuperäinen, varastossa saatavilla.
Alusta lähtien:
Hong Kong
Lähetystapa:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Kysely verkossa
Osa numero
Valmistaja
Vaadittava määrä
Yrityksen nimi
Yhteyshenkilön nimi
Sähköposti
Puhelin
Viesti
Anna Vahvista koodi ja klikkaa "Lähetä"
Osa numero TPI 150-128A-J
Valmistaja / merkki Traco Power
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet
Kuvaus AC/DC CONVERTER 28V 150W
Lyijytön tila / RoHS-tila: RoHS Compliant
Jännite - lähtö 6 -
Jännite - lähtö 5 -
Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 28V
Jännite - Isolation 3 kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.16" H (101.6mm x 50.8mm x 29.5mm)
Sarja TPI 150A (150W)
Virta (wattia) 150W
Paketti Box
Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No
ominaisuudet Adjustable Output, PFC, Universal Input
tehokkuus 92%
Virta - lähtö 1 5.36 A